top of page

Özel Tatlar; müşterilerinin istekleri ve davetlerin özelliklerine göre, önceden hazırlanmış menü kalıplarına bağlı kalmadan her iş için baştan yarattığı menülerle hizmet vermektedir. Kuruluşundan bugüne konser, fuar ve gösteri sanatları organizasyonları, ev ve şirket davetleri, düğün nişan ve doğum günü partileri, fabrika açılışları, ve özel günlere yönelik ikram hizmetleri sunmaktadır. 

davet ikram kokteyl

HİZMETLERİMİZ

Davetler

Özel Üretim

Özel Tatlar Mutfağı, İstanbul içinde ve dışında birçok ulusal ve uluslararası restoran ve fast food zincirlerine geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır. Bu şirketlerin bazılarına ürün geliştirme ve denetleme alanlarında da hizmet veren Özel Tatlar hizmet sektöründe sürekli gelişimi, yenilikleri takip etmeyi, müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizlik ve hijyeni, güleryüzlülükten taviz vermeden misyon edinmiştir.  

Butik Pasta Tasarımı 

2000 yılından bugüne, butik pasta yapımı işinin öncülerinden olan Özel Tatlar'da şekilli pastalar birçok meslektaşın yaptığı gibi çeşitli kataloglara bağlı kalarak değil, tamamen o güne özel ve pasta yapılan kişinin tüm özelliklerini dikkate alarak bir heykeltraş ciddiyetinde yapılmaktadır. Bu yüzden çok rahatlıkla ve güvenle müşterilerimizin özel günlerine lezzet ve estetik kattığımızı söyleyebiliriz.

Special Events

Danışmanlık 

 

•Özel Tatlar ekibi piyasadaki gıda ve mutfakla ilgili çeşitli büyük firmalara ürünlerinin tanıtımı amacıyla danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu danışmanlık hizmetleri televizyon programlarına gıda uzmanı olarak ürünleri ortaya çıkaracak yemek reçeteleri yazmak ve stüdyo çekimlerinde yazılan reçetelerin çekimler için pişirilmesi, tabak ve masa dekorlarının hazırlanması, firmalar adına yemek kitapları yazılması ve broşür içerikleri hazırlanması, sektör dergilerine bilgi sayfaları yazılmasını kapsamaktadır. Ayrıca turizm ve otelcilik, restorancılık sektörüne gerek kuruluş aşamasında anahtar teslim projeler gerekse operasyon aşamasında danışmanlık ve eğitim hizmetleri, motivasyon seminerleri için düzenlenen özel yemek ve servis kursları verilmektedir.

 

 

Günlük Tabldot Yemek 

 

Günümüzde şirketlerin yemek ihtiyacı çeşitlilik göstermektedir. Kimi şirketler taşıma yemeği, kimileri ise yerinde pişirmeyi tercih etmektedir. “Özel Tatlar” ın uzman ekibi size bu konuda yol gösterecek ve şirketinizin bu hizmeti en uygun koşullarda, ev yemeği lezzetiyle hangi yolu seçerek alması gerektiğini söyleyecektir.

Gerisini ise “Özel Tatlar” ın uzmanlığına bırakın. Bugüne kadar hiçbir müşterimiz yanılmadı, siz de yanılmayacaksınız... 

davet ikram hizmetleri
pasta üretimi butik pasta
danışmanlık hizmeti anahtar teslimi projelendirme
tabldot yemek
I'm a description
bottom of page